FINALUDAGUR – 2. mai 2019

Tórsdagin 2. mai 2019 verður stórur FINALUDAGUR í Marghøllini, har vinnararnir av Skúlafótbólti 2018/2019 verða funnir.

Hesin dagurin verður merktur av hátíðardámi í Marghøllini.

FINALISTAR í SKÚLAFÓTBÓLTI 2019

 

1. flokkur

Blandaði Lið: Súlurnar (Vágs Skúli) – Vespurnar1 (Skúlin á Giljanesi)

Dreingjalið: Hávarnir (Vágs Skúli) – SVL Dreingir2 (Skúlin við Løgmannabreyt) 

Gentulið: SVL Gentur 2 (Skúlin við Løgmannabreyt) – Sóljurnar (Vágs Skúli)

6 lið og 3 dystir
3 vinnarar

 

2. flokkur

Blandaði lið: Nonnufrensarnir 1 (Sankta Frans Skúli) –  Beinisvørð (Sumbiar Skúli)

Dreingjalið: SVL dreingir2 (Skúlin við Løgmannabreyt) – VS2 (Vágs Skúla)

Gentulið: Nonnufrensarnir3 (Sankta Frans Skúli) – SVL Gentur1 (Skúlin við Løgmannabreyt)

6 lið og 3 dystir
3 vinnarar

 

3. flokkur

Blandaði lið: Kollafjarðar Skúli 3 – Strandingar (Stranda Skúli)

Dreingjalið: Svarthvítir Hoyvíkingar (Hoyvíkar Skúli) – SVL Dreingir 3 (Skúlin við Løgmannabreyt)

Gentulið: Strandagellurnar (Stranda Skúli) – 3G úr Eiðis Skúla

6 lið og 3 dystir
3 vinnarar

 

4. flokkur

Blandaði lið: Stóratá (Trongisvágs Skúl) – Lopra (Sumbiar Skúli)

Dreingjalið: SVL kúllarnir (Skúlin við Løgmannabreyt) – Nonnufrensarnir (Sankta Frans Skúli)

Gentulið: Fransagellurnar (Sankta Frans Skúli) – SVL Gellurnar (Skúlin við Løgmannabreyt)

6 lið og 3 dystir
3 vinnarar

 

5. flokkur

Blandaði lið: Skála Skúli – Team Vinir (Stranda Skúli) – Stranda Dream Team (Stranda Skúli) – Sankta Frans Skúli 1

Dreingjalið: SVL-Strákarnir á Skúlanum við Løgmannabreyt – Við Løkin FC (Skúlin við Løkin)

Gentulið: SVL-gentur1 (Skúlin við Løgmannabreyt) – SVL-gentur2 (Skúlin við Løgmannabreyt)

8 lið og 6 dystir
3 vinnarar

 

6. flokkur

Blandaði lið: Hoy1 (Hoyvíkar Skúli) – Hoy2 (Hoyvíkar Skúli) – Skráli (Skála Skúli) – Team SAF (Skúlin á Fløtum)

Dreingjalið: SVL2 (Skúlin við Løgmannabreyt) – Mbappe dreingir (Sankta Frans Skúli)

Gentulið: SVL 188 (Skúlin við Løgmannabreyt) – Girl Power (Sankta Frans Skúli)

8 lið og 6 dystir
3 vinnarar

 

7. flokkur

Blandaði lið: Skúlin á Giljanesi1 – Hoyvíkar Skúli1 – Sankta Frans Skúli – Hoyvíkar Skúli2

Dreingjalið: Skúlin við Løgmannabreyt 1 – Skúlin á Giljanesi – B68 2 (Tofta Skúli) – Tvøroyrar Skúli

Gentulið: Vágs Skúli – Skúlin við Løgmannabreyt 1

10 lið og 9 dystir
3 vinnarar

 

8. flokkur

Blandaði lið: Vágs Skúli – Skúlin við Løgmannabreyt

Dreingjalið: Skúlin við Løgmannabreyt – Vágs Skúli

Gentulið: Tofta Skúli – Tvøroyrar Skúli

6 lið og 3 dystir
3 vinnarar

 

9. flokkur

Blandaði lið: Tvøroyrar Skúli – 9b-1 á skúlanum á Argjahamri – Rumpunissurnar á Skúlanum á Giljanesi

– 9b í Hoyvíkar Skúla

Dreingjalið: Team Ben10 (Vágs Skúli) – Kósakeiin (Skúlin á Skúlatrøð)

6 lið og 5 dystir
2 vinnarar

 

10. flokkur

Blandaði lið: Wycombe (Eysturskúlin) VINNARI

Dreingjalið: FC Dýrið (Eysturskúlin) – Rebekka’s Angels (Vágs Skúli)

2 lið og 1 dystur
2 vinnarar

 

Miðnámsskúlarnir

Blandaði lið: 2AX úr Miðnám í Suðuroy – Glasir1 frá Glasir

Dreingjalið: Seiðamurtarnir úr Miðnám í Kambsdali – 1AX úr Miðnám í Suðuroy

Gentulið: B18B á Miðnám á Kambsdali – 1AX úr Miðnám í Suðuroy

6 lið og 3 dystir
3 vinnarar