6. flokkur – 24. okt. 2018

Úrslitið av kappingini hjá 6. flokki í Skúlafótbólti var hetta.

Gentuliðini

  Lið Stig Málmunur
Nr. 1 SvL-188, Skúlin við Løgmannabreyt 12 12
Nr. 2 Girl Power, Sankta Frans Skúli 7 -3
Nr. 3 Happy Girls, Sankta Frans Skúli 5 -2
Nr. 4 Vágs Skúli 3 -2
Nr. 5 FCP Gentur, Porkeris Skúli 1 -5

FINALAN hjá GENTUNUM: SvL-188 – Girl Power

Dreingjaliðini

  Lið Stig Málmunur
Nr. 1 SvL 2, Skúlin við Løgmannabreyt 15 14
Nr. 2 Mbappe dreingir, Sankta Frans Skúli 12 8
Nr. 3 Vágs Skúli 6 0
Nr. 4 Frælsa liðið, Skúlin á Fløtum 6 -2
Nr. 5 SvL 1, Skúlin við Løgmannabreyt 6 -3
Nr. 6 Destroyers, Sankta Frans Skúli 0 -17

FINALAN hjá DREINGJUNUM: SvL 2 – Mbappe dreingir

Bólkur 1 – blandaði lið

  Lið Stig Málmunur
Nr. 1 Hoy 1, Hoyvíkar skúli 15 9
Nr. 2 TB Unicorns, Tvøroyrar skúli 10 2
Nr. 3 SAG 1, Skúlin á Giljanesi 9 4
Nr. 4 Saffies, Skúlin á Fløtum 9 2
Nr. 5 Nonnufrensarnir, Sankta Frans Skúli 8 -1
Nr. 6 Frikadellurnar, Skúlin við Løkin 5 -4
Nr. 7 KÍ-d, Skúlin við Skúlatrøð 2 -12

Bólkur 2 – blandaði lið

  Lið Stig Málmunur
Nr. 1 Hoy 2, Hoyvíkar skúli 16 10
Nr. 2 Vespan, Skúlin við Løkin 11 2
Nr. 3 Vágs Skúli 9 5
Nr. 4 SAG 2, Skúlin á Giljanesi 9 3
Nr. 5 RKS, Skúlin við Løkin 6 -3
Nr. 6 TB-stjørnurnar, Tvøroyrar skúli 4 -5
Nr. 7 Team Strendur, Stranda skúli 1 -12

Bólkur 3 – blandaði lið

  Lið Stig Málmunur
Nr. 1 Skráli, Skála skúli 16 8
Nr. 2 Team SAF, Skúlin á Fløtum 14 7
Nr. 3 SAG 3, Skúlin á Giljanesi 12 7
Nr. 4 KÍF, Kollafjarðar skúli 7 -3
Nr. 5 Hoy 3, Hoyvíkar skúli 6 -5
Nr. 6 TB Gangsters, Tvøroyrar skúli 5 -2
Nr. 7 Hvalbiar Skúli 4 -9
Nr. 8 Dólgarnir við Løkin, Skúlin við Løkin 3 -3

FINALU-UMFAR (2 hálvfinalur og finala) hjá BLANDAÐUM LIÐUM:
Hoy1
Hoy2
Skráli
Team SAF

 

TILMELDAÐI LIÐ

Dagført 22. okt. 2018

Hjá blandaðu liðini er hvør dystur 5 minuttur, tí talið av liðum er so stórt, meðan gentu- og dreingjaliðini spæla 6 minuttir.

BLANDAÐI LIÐ

Bólkur 1
Nonnufrensarnir, Sankta Frans Skúli
SAG 1, Skúlin á Giljanesi
KÍ-d, Skúlin við Skúlatrøð
Frikadellurnar, Skúlin við Løkin
Saffies, Skúlin á Fløtum
TB Unicorns, Tvøroyrar skúli
Hoy 1, Hoyvíkar skúli

Bólkur 2
TB-stjørnurnar, Tvøroyrar skúli
Vespan, Skúlin við Løkin
SAG 2, Skúlin á Giljanesi
RKS, Skúlin við Løkin
Vágs Skúli
Team Strendur, Stranda skúli
Hoy 2, Hoyvíkar skúli

Bólkur 3
SAG 3, Skúlin á Giljanesi
Team SAF, Skúlin á Fløtum
KÍF, Kollafjarðar skúli
Hvalbiar Skúli
Dólgarnir við Løkin, Skúlin við Løkin
Skráli, Skála skúli
TB Gangsters, Tvøroyrar skúli
Hoy 3, Hoyvíkar skúli

DREINGJA LIÐ
Mbappe dreingir, Sankta Frans skúli
Frælsa liðið,  Skúlin á Fløtum
Vágs skúli, Vágs skúli
Destroyers, Sankta Frans skúli
SvL 1, Skúlin við Løgmannabreyt
SvL 2, Skúlin við Løgmannabreyt 

GENTU LIÐ
Happy Girls, Sankta Frans skúli
FCP Gentur, Porkeris skúli
Vágs skúli, Vágs skúli
Girl Power, Sankta Frans skúli
SvL-188, Skúlin við Løgmannabreyt

 

FINALUMFAR í MAI 2019

Nr. 1 og nr. 2 í dreingja- og gentubólkinum fara víðari til finaluumfarið í mai 2019.

Hjá blandaðu bólkunum fara nr. 1 í hvørjum bólki til finaluna í mai 2019 – og harumframt besti 2’arin (í bólki 3 verða stigini hjá 2’aranum ímóti botnliðnum trekt frá, tí har eru 8 lið).